MATBAA ÜRETİM
Pellentesque ut neque. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.

WhatsApp: +90542 3813868 BİZİ ARAYIN

Asthor Creative

Size Geri Dönüş Yapalım


Ayakkabı, tekstil, çorap, kozmatik, baklava, çiğköfte, pasta, gıda kutuları ve daha birçok sektör için tüm kutu ürünlerimizde grafik tasarımdan baskı çıkış ve lojistik teslimat aşamasına kadar profesyonel hizmet veriyoruz. Türkiye’de basım sektörünün hizmet kalitesi, öncü çözümleri ve müşteri odaklılığı ile basıma dayalı ihtiyaçları en doğru şekilde çözümlüyoruz.

 

12 yıllık bilgi ve deneyimimiz ile her an yanınızdayız. Tasarım –  Basım ve Promosyon  sektöründe yaşanan tüm gelişmeleri  ve teknolojik yenilikleri takip eden yatırımlarımız ile entegre tesisimizde müşterilerimize hizmet veriyor, sektörümüzün gelişmesine katkıda bulunuyoruz. Türkiye’de basım sektörünün hizmet kalitesi, öncü çözümleri ve müşteri odaklılığı ile basıma dayalı ihtiyaçları en doğru şekilde çözümlüyoruz.

Kartvizitler – Kupa / Bardak Baskı Ürünleri – El İlanları & Broşürler – Bayrak Çeşitleri – Sticker / Etiket Baskı – Kurumsal Ürünler – Reklam Ürünleri – Promosyon Ürünleri -Bardak Altlığı – Magnet Çeşitleri – Restoran / Cafe Ürünleri – Bloknot – Promosyon Kalem – İç – Dış Mekan Reklam – 2019 Promosyon Takvimleri ve Ajanda – Makbuz & Form Magnet –  Mouse Pad – Oto Kokusu – Karton Çanta – Şeffaf Kartvizit – Plastik Kartvizit – Zarflar – Masa Takvimi – Piramit Takvimi

12 yılı aşkın birikim ve tecrübemizle ortaya çıkan baskı tekniklerini kullanarak taleplerinize profesyonel çözümlerimizle cevap veriyor, başarıya giden yolda birlikte hareket ediyoruz. Finans – Gıda – Havacılık – Kargo – Kırtasiye – Otomotiv – Sağlık – Sigorta – Tekstil – Telekom – Turizm –  Çevre,  Enerji, Tarım, Lojistik. Türkiye’de basım sektörünün hizmet kalitesi, öncü çözümleri ve müşteri odaklılığı ile basıma dayalı ihtiyaçları en doğru şekilde çözümlüyoruz.

Fuar stand ürünleriniz markanızı diğer firmalardan ayırarak ön plana çıkarırlar. Tüm firmalar fuar tanıtım ürünlerini katılımcılara dağıtabileceği promosyon ürünleri de ziyaretçilerin ilgisini çekmesini sağlayacaktır.

Afiş – Poster, Ayaklı Reklam Panosu, Yelken Bayrak, Roll-Up Banner, Logolu Balon, Antetli Kâğıt, Diplomat Zarf, Masa Bayrağı ve Kırlangıç Bayrak ürünleri.Opak Folyo Sticker/Etiket, Şeffaf Folyo Sticker/Etiket, Kuşe Sticker/Etiket, Damla Etiket, Dönkart, Balon Baskı, Karton Bardak Altlığı, Cepli Dosya

Türkiye’den Dünya’ya Grafik Tasarım Promosyon ve Matbaa Baskı Hizmetleri

Teknolojinin sürekli geliştiği, üretim tekniklerinin her geçen gün daha profesyonel ve hızlı olmaya başladığı günümüzde  İstanbul’da Asthor Creative 12 yıldır deneyimli kadrosuyla  grafik tasarım – baskı – matbaa hizmetini Avrupa’ya taşıyarak ağını genişletiyor.

Tüm iş yükünü tek merkezde toplayıp, baskı sürecini pratik bir şekilde çözümlüyor.

Grafik tasarım, matbaacılık, dijital baskı, reklam tanıtım, iletişim, promosyon, kırtasiye vb. verdiğimiz tüm hizmetlerde sektörümüzde, makine parkımız bir kurumun tüm ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayacak donanımda olmakla birlikte başarı yolunun doğru zamanda doğru kişilerle yapmaktan geçtiğinin farkındayız. Tüm sektörlere hızlı ve ekonomik çözümler sunarak,çözüm ortaklarımız için değer üretiyoruz. Ürünleri müşterilerine sunmayı amaç edinen Asthor Creative, gelişen teknolojinin son yeniliklerini de kullanarak, özel tasarımlara imza atmayı amaç edinmiştir.Müşteriden gelen talepler doğrultusunda, tasarım ekibinin yaptığı ön hazırlıklar, ince detaylarına kadar hazırlanır ve müşterinin beğenisine sunulur.

Promosyon

Promosyon Çanta Torba

Promosyon Ürünleri

Promosyon Kalem

Matbaa

Katalog Baskı

Kurumsal Baskı

Dijital Baskı