WhatsApp: +90542 3813868 BİZİ ARAYIN

Asthor Creative

Size Geri Dönüş Yapalım


Promosyon

Kurumların potansiyel veya hedef müşterilerine kendilerini tanıtmak, hatırlatmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım gereçleridir. Gelişen ve genişleyen Pazar ortamlarında gündelik hayatta elimizin altında olan ve sürekli kullandığımız envanterler ne kadar dikkat çekmiyor gibi gözükse de en büyük Reklamı yaparlar. Bir ürünü geniş kitlelere tanıtmak ve o ürünün sürümünü sağlamak amacıyla yapılan çalışmalardır.
Saat, ajanda, defter, sunum dosyası, çanta, klasör, kalem, anahtarlık, evrak çantası, duvar saati, ahşap masa seti, porselen kupa, termos bardak, bloknot, plaket, bayrak, flama, kristal plaket, dijital ürünler, tükenmez tebeşir, tahta silgisi, tahta kalemi, mausepad, kalemlik, kağıtlık, t-shirt, şapka, flamalar, takvim, duvar saatleri, masa saatleri, kalemler, kalem setleri…

Kişisel satış, reklam ve tanıtma dışında kalan iletişim çalışmaları olmasından dolayı kapsamı ve uygulamaları çok değişiklikler göstermektedir. Promosyon, diğer çalışmalarla birlikte iç içe girmektedir. Halkla ilişkiler ve tanıtma ile promosyon arasında da uygulamada da benzerlikler ortaya çıkmaktadır. Ticari fuarlarda firma ve ürünün satışın arttırılması, kişilerin gündelik yaşamlarında markanın göz önünde olmasını sağlamaktadır.