WhatsApp: +90542 3813868 BİZİ ARAYIN

Asthor Creative

Size Geri Dönüş Yapalım


Matbaa Baskı  işlerinin en önemli kriterleri; baskı kalitesi ve zamanında teslimat gibi önemli unsurlardan oluşmaktadır. Firmanızın tanıtımını en iyi şekilde yapmak için kullanacağınız reklam aracının kaliteli ve profesyonel bir şekilde hazırlanması bir gerekliliktir. Bundan dolayı firmanızın isteklerini karşılayacak, sizlere profesyonel çözümler üretecek reklam şirketleri ile çalışmanız sizleri her zaman rakiplerinizden bir adım öteye taşıyacaktır.

Katalog Tasarım – Baskı

Matbaa yazı, resim veya şekilleri, kağıt, deri, kumaş gibi malzemeler üzerine özel bir surette basarak okunabilen, meteryaller çıkaran ve birden çok nüsha haline getirilmesini sağlayan makine veya sistemler bütünüdür.

Asthor Reklam da, matbaa sektöründe hem tasarım, hem de baskı kalitesi konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile bütün matbaa işlerinizde isteklerinize hızlı bir şekilde cevap vererek yeni müşteriler kazanmanızı ve temeli sağlam bir kurumsal kimlik oluşturmanızı sağlar.

Bir tasarımın başına gelebilecek en kötü şey kötü bir baskıdır. Ekranda gördüklerinizi kağıda yansıması farklı oluyorsa canınız sıkılabilir. Matbaa baskısı grafik tasarım ile senkronize halde ilerlemesi gereken bir süreçtir. Tasarımda görmüş olduğunuz renkler matbaada kağıda en iyi şekilde yansıtılmalıdır.

Basılı materyaller için son durak olan matbaada sizi hedef kitlenize sunacak olan ürün ortaya çıkarılır. Kimse matbaa baskısı sonrası beklemediği bir sonuç ile karşılaşmak istemez. En iyi sonucu almak için baskı öncesinin ve baskının paralel bir şekilde ilerlemesi önemlidir.

Baskı hizmetimizde size en iyi sonucu vermek için çalışıyoruz. Kağıt seçiminde renklerin doğru şekilde kağıda aktarılmasına kadar tüm süreç kontrolümüz altında ilerlemektedir. Maliyet açısından da sizi doğru yönlendirmek için baskı adetinize göre doğru baskı tekniği kullanılması için çalışmalar yapıp bu konuda sizi bilgilendiriyoruz.