WhatsApp: +90542 3813868 BİZİ ARAYIN

Asthor Creative

Size Geri Dönüş Yapalım


Asthor Creative olarak Logo Tasarım ve Marka Tasarım Kurumsal Kimlik Tasarım konusunda sınırları her bütçeden kesime ideal seçenekler sunabilmek için sektörünün en geniş kapsamlı şirketlerinden birisidir.

 Logo Tasarım ve Marka Tasarım Kurumsal Kimlik Tasarım

Kurumsal Kimlik, firmanın görünen yüzüdür. Markanın topluma yarattığı konum, karakter ve imajdır. Şirketlerin hedef kitleleri üzerinde yaratmayı amaçladığı çalışmalar bütünüdür.

Bir kurumun, kurum içi ve  kurum dışında duruşunu kitlelere ifade etme  biçimlerinin tümüne verilen isimdir. Bir kurumun imzasının olmasının yan sıra görsel-işitsel iletişim başta olmak üzere,  çok boyutlu bir imaj çalışmasını anlatır. Bu çalışmanın amacı, kurumların tarihsel, kültürel, coğrafi kimliklerini, kuruluş amaçlarını ve ideallerini, ürün ve hizmetlerini, sektörel konumlarını, en az çabayla, en kısa zamanda ve etkili bir biçimde hedef kitleye aktarmaktır.

Kurumsal Kimlik, firmanın görünen yüzüdür, kimliğidir. Markanın topluma yarattığı konum, karakter ve imajdır. Şirketlerin hedef kitleleri üzerinde yaratmayı amaçladığı çalışmalar bütünüdür.

Kurumsal kimlik bir şirket, kurum ya da kuruluşun sadece amblemi ve logosu değil, anlayış,  kültür, bir geçmiş ve bir hedef içerir. Belli kuralları oluşturulmuş , çizilmiş ve genellikle değişmez kimliğidir. Kurumu  hangi mecra olursa olsun veya süreç içinde bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten kurumsal kimlik kitabı bu sistemin vazgeçilmez öğesidir. Bu kitabın içinde amblem – logo  dan ofis dizaynına, baskı, djital ortam için kullanılan bütün metaryallerin kullanımı belirli kurallar çerçevesinde hazırlanan dökümanlar bulunmaktadır.