WhatsApp: +90542 3813868 BİZİ ARAYIN

Asthor Creative

Size Geri Dönüş Yapalım


Grafik  Tasarım

Grafik tasarım belirli bir mesajı, bilgiyi, görseli, düşünceyi iletmek için metnin ve görsellerin algılanabilir bir ortamda, zeminde tek boyutlu olarak veya üç boyutlu düzenlenmesi, organize edilen yaratıcı bir süreçtir.

Grafik sanatlarda, görsel iletişim sanatının temelinde fonksiyonellik çok önemli bir yere sahiptir. Ticari ve estetik anlamda bir markanın iletişim unsurlarını üst düzeye çıkarması amacına daha kolay ulaşmasını sağlayacaktır. Firmanızın ulusal ve uluslararası alanda prestijinin yükselmesi, iş kalitemizin artmasında en önemli etken tüm mecralar için yapılan çalışmaların amacına uygun ve hedef kitleye uygun olması gerekmektedir.

Yaratıcılığın ve hayal gücünün, teknoloji ile kesiştiği noktada, ortaya çıkan tüm görsellerin içerisinde grafik bulunur. Grafik tasarımı iletilmek istenen bir mesajın eldeki objeler kullanılarak belirli bir düzen içinde birleştirilip iletilmek istenen kişiye ulaştırmaya hazır hale getirilmesidir.
Grafik tasarım ajansları, istenen yayının yapılacağı medyaya göre çalışmasını estetik kurallar çerçevesinde  düzenleyen; yazıları ve görsel unsurları işin niteliğine uygun bir grafik dili kullanarak çekici hale getiren ve bu yolla etkili iletişim ortamı yaratan hizmet kuruluşlarıdır.