WhatsApp: +90542 3813868 BİZİ ARAYIN

Asthor Creative

Size Geri Dönüş Yapalım


Web sitenizin en iyisi olması için gerekli tüm uygulamaları optimize ve size özel olarak uyguluyoruz. Tüketiciyle bağ kurmanın, ulaşılabilir olmanın ve aynı zamanda dijitalleşmesinin ilk adımı web sitesidir. Ekibimiz ile markalarımızın web sitesi tasarımlarını, e-ticaret sitesi tasarımlarını, mobil uygulama ara yüz tasarımlarını gerçekleştiriyoruz.

 Web Sitesi Tasarım

Web siteleri bireysel ya da kurumsal olarak dijitaldeki kimliğinizi yansıtacak bir yapı taşıdır.
Tasarlanan her web sitesi için bir de ücretsiz mobil siteniz olur, bu da responsive dediğimiz tasarım altyapısından kaynaklanır. Bizden hizmet alan ya da alacak olan tüm müşterilerimizin web tasarım çalışmaları, responsive olarak yapıldığı için, web sayfanız hem bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda (Akıllı Telefon ve Tabletler) sorunsuz olarak görüntülenir.
Bu sayede, internetteki kimliğiniz olan web sitesi tasarımı yapıldıktan sonra extra olarak mobil site ihtiyacınız ortadan kaybolur. Ücretsiz olarak, mobil cihazlarda görüntülenen dokunmatiğe duyarlı bir web sitesine de sahip olursunuz.
 SEO Uyumlu, Güçlü Alt Yapı
İçerik yönetim sistemimiz ile oluşturduğumuz web siteleriniz alt yapı olarak tüm arama motorlarına uygun hazır SEO ayarlarını kullanır!
Kolay Yönetim Paneli
Gelişmiş içerik yönetim sistemi özel yönetim paneli sayesinde web sitenizi her an her yerden ve tüm cihazlardan kolaylıkla yönetin!
Güvenilir Sunucu Yapısı
Yüksek güvenlik önlemleri ve tam optimizasyon ile özel hazırlanmış üst düzey sunucularımızla güvenle web sitelerinizi barındırabileceksiniz!